Włóż żółtą sukienkę!

Jaki kolor najbardziej kojarzy Wam się z wiosną? Bo nam oprócz wszechobecnej zieleni zdecydowanie żółty. Słońce jest żółte, pierwsze wiosenne kwiaty również żółte i sukienki, które wkładają na siebie kobiety są.. żółte. Nie wierzycie? Popatrzmy więc jak wiele znanych kobiet wybrało żółte kreacje. Myślicie, że kolor ten jest za odważny i zbyt krzykliwy? Nic bardziej mylnego! Wiosną kolor ten jest jak najbardziej wskazany.

Fakt ten potwierdza chociażby Hayden Panettiere, znana z emitowanego w Polsce serialu „Heroes”. Ta drobna blondynka wygląda wyśmienicie w każdej z żółtych kreacji. Rozświetlają ją, dodają kobiecości i uroku. Zauważcie, że choć aktorka ma doskonałą figurę zawsze wybiera sukienki sięgające za kolana. Przypadek? Oczywiście, że nie. Po prostu mini ledwie co zakrywające pośladki dawno wyszły z mody. Teraz liczy się klasa i elegancja.

Kolejne zagraniczne gwiazdy do żółtych kreacji dobrały ciekawy dodatek – zielone szpilki. Jest to wyjątkowo wiosenne połączenie kolorów, które z pewnością każdego dnia przyprawi Was o dobry humor. Po powyższym zestawieniu widzimy również, że w żółtym odcieniu wyglądają zarówno blondynki, jak i brunetki, posiadaczki jasnej karnacji oraz czekoladowe piękności.

Również polskie celebrytki nie boją się żółtego kolory, choć nie zawsze odpowiednio zestawiają go z innymi kolorami. Na przykład Weronika Rossati do żółtej sukienki włożyła grube, czarne rajstopy i ciężkie buty, które niestety zaburzają charakter kreacji. Jednak tak czy siak wygląda w niej cudownie.

Ostatnio w żółtej kreacji pojawiła się równiez Magdalena Schejba, gwiazda „Szpilek na Gwiewoncie”. Wygląda w niej wyjątkowo uroczo i dziewczęco, więc powinna częściej sięgać po ten kolor. Fason sukienki do Nas nie przemawia, ale Magda jako słoneczko jak najbardziej.

Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.