Alexander McQueen Buty Jesień 2012

Alexander-McQueen-fall-2012-shoes

Drogie Panie, czy czegoś wam nie brakuje w powyższych butach..? No właśnie.. gdzie są obcasy? Nie dziwmy się jednak, ponieważ buty te pochodzą z kolekcji Alexander McQueen Jesień 2012. Bardziej niż buty przypominają ozdobione końskie kopyta, których nie powstydziłaby się żadna modna klacz.

Alexander-McQueen-fall-2012-shoes

Nowa kolekcja Alexandra McQueena charakteryzuje się przede wszystkim brakiem obcasów, podwyższoną podeszwą, a także metalowymi elementami na podeszwie. Jesienią powrócą do łask przytulne futerka, które ogrzeją nasze nogi w zimne dni, a także kompozycje kwiatowe, okalające modnie nasze stopy. Kolorystyka utrzymana jest w klimacie tradycyjnej czerni i bieli, a także stonowanych różach i ognistych czerwieniach.

 Alexander-McQueen-fall-2012-shoes

 Jak Wam przypadła do gustu jesienna linia butów marki McQeen? Oczywiście, wiemy, że dla większości kobiet są one poza zasięgiem, jednak czy jeśli znalazły by się na półce w osiedlowym sklepie na kilkadziesiąt złotych, sięgnęłybyście po nie? Uważacie, że jest to jeszcze obuwie, czy już tylko sztuka do podziwiania? Wyobrażacie, jak się w tym musi chodzić? My wyobrażamy sobie w nich Dodę lub Lady Gagę, jednak przeciętnej Polki niestety nie. Czekamy na wasze zdanie.

Alexander-McQueen-fall-2012-shoes

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.