Butik fullofstyle.pl – lato 2012

 1newlook_fullofstyle

Butik fullofstyle.pl wciąż się zmienia! Najbliższe dni to na fullofstyle.pl mnóstwo nowości i najświeższych propozycji na nadchodzący sezon. Butik zaprezentuje całkiem nowy lookbook i nowych projektantów. W najnowszej letniej dostawie znajdziemy jeszcze więcej oryginalnych rozwiązań, awangardy czy nonszalanckiego luzu 🙂 Nie zabraknie oczywiście zawsze modnej klasycznej elegancji, a wszystko to oczywiście od polskich projektantów!

 kowalski_fullofstyle_s

Do grona butikowych projektantów dołączyli nowi twórcy tacy jak: Friends with Benefits, SheMore czy Careen Cruz. Poza nimi znajdziemy tu doskonałe i docenione już przez naszych klientów projekty Bartosza Malewicza,  Wioli Wółczyńskiej, Nenukko, Kiss the frog, Rafała Kowalskiego, Horror!Horror! i wielu innych.

edyta_jermacz2_fullofstyle_s

Dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za zakupami w sieci powstało intymne miejsce na warszawskim Mokotowie, w którym można przymierzyć i zakupić wzory prezentowane w butiku online. Można odwiedzać go spontanicznie lub umawiać się mailowo na oglądanie wybranych przez siebie wcześniej ubrań.

Ul. Żaryna 5/3

Mokotów Warszawa (wejście od ulicy Chodkiewicza)

poniedziałek-piątek 11:00 – 18:00

sobota 10:00 – 13:00

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.