Christmas Lookbook Top Shop

Świąteczny okres wykorzystywany jest przez odzieżowe firmy do wypuszczania dedykowanych specjlanie linii ubrań. Zazwyczaj są to słodkie sukieneczki, w których nie brakuje czerownych kokardek i innych świątecznych detali. Poprzednie dwie kolekcje wpasowywały się w ten schemat, dzisiaj mamy dla was zupełnie coś innego.

Wyjątkową kolekcję zaproponował na świąteczny okres Top Shop. Ubrania w żadnym stopniu nie kojarzą się z świętami, są zadziorne, kobiece i bardzo seksowne. „Christmas Collection” jest jedną z najciekawszych kolekcji tego roku i będę uparcie bronić tego zdania.

Wyznacza ona nowe trendy, choć i tradycyjne akcenty sprzed wielu lat również się pojawiają. Mamy tu do czynienia z niesamowitymi futrami, w wielu barwionych odcieniach, które jak boomerang powróciły do mody. Widzimy szerokie spodnie oraz bluzkie, przypominające nieco hippisowskie czasy. Boogie nights powraca drogie panie, szczególnie w błyszczących materiałach. Do tego klimatu pasują również długie, romantyczne sukienki, którym brakuje jedynie wielkich, wzorzastych kawiatów. Potargane spodnie, skóra i lateks, z pewnością zrobią furorę na niejednej imprezie. A wdzięczne sukienki pozostawiamy paniom, które jednak chcą wpisać się w świąteczną, grzeczną sztampę. Dla tych bardziej przekornych proponujemy mini spódniczki, dopełnione elegancką bluzką.

A jak wam podoba się kolekcja Top Shop dedykowana na święta? Czy zauroczyła Was równie intensywnie jak nas? Czekamy na opinie.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.