H&M na wiosnę i lato 2011

Z początkiem roku w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, które mają zachęcić klientów już do zakupów wiosennych. Dobrze przecież poprawić sobie humor w mroźny dzień, kupując zwiewną sukienkę, którą przecież „już niedługo będę mogła włożyć”. Na pierwszy rzut prezentujemy Wam najnowszą kolekcję popluarnej sieciówki H&M Divided Urban Vibes.

To typowo miejska kolekcja, którą bez wahania będzie można nosić każdego dnia. Znajdzie się w niej coś dla osób lubiących luz i swobodę,  jak i dla tych, którzy lubią, gdy coś sie im opina. Wracają do łask kombinezony i to w opiętej, zwierzęcej formie (przez co mega seksownej). W ogóle, zwierzęce motywy będa najwyraźniej królować kolejny rok. Nie można by tak wymyślić już czegoś nowego?

Kolorystyka typowo wiosenno-letnia, plus oczywiście wiecznie żywe czerni i melanże. Jednym słowem – kolekcja wydaje się być do przyjęcia, choć niczym szczególnym się nie wyróżnia. Są cętki, jest jeans i ostre kolory, czyli.. wszystko już było. No cóż, może następna odsłona przyniesie nam więcej inspiracji.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.