Karnawałowa kolekcja Makalu

Dzisiaj mamy dla was coś innego, niż propozycja popularnej sieciówki. Mianowicie oto karnawałowa kolekcja MAKALU, polskiej firmy odzieżowej, która w całej Polsce posiada już kilkadziesiąt swoich butików. Przeznaczona jest dla eleganckich kobiet, które uwielbiają oryginalne stylizacje. Kolorystyka utrzymana została w najmodniejszych karnawałowych kolorach, takich jak błękit, czerń oraz złocisty beż.

Karnawałowa kolekcja Makalu

Nowa kolekcja MAKALU pełna jest ubrań wykonanych z tkanin o metelicznym połysku, których kolory świetnie prezentować się będą w towarzystwie wielu świateł. I o ile kolorystyka jest iście karnawałowa, nie wszystkie modele na zabawę karnawałową się nadają. Przykładowo poniższa sukienka wydaje się być zbyt zabudowaną na imprezę, jednak z pewnością wykorzystać ją możemy na elegancką kolację, czy wizytę u znajomych. Zwiewne bluzki i błyszczące tuniki świetnie nadadzą się do legginsów, czy wąskich spodni. Koniecznie uzupełnijcie je o karnawałowe dodatki.

Karnawałowa kolekcja Makalu

Firma MAKALU to polska marka, która od 15 lat zajmuje się projektowaniem damskiej odzieży. Głównym założeniem marki jest połączenie elegancji z ponadczasową klasyką. Projekty dostępne są w rozmiarach 34-46, dlatego każda pani znajdzie w MAKALU coś dla siebie. Ceny prezentowanych ubrań kształtują się w granicach od 139zł do 290zł. Więcej informacji o lokalizacji butików znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Karnawałowa kolekcja Makalu

Karnawałowa kolekcja Makalu

Karnawałowa kolekcja Makalu

Karnawałowa kolekcja Makalu

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.