Kolekcja Glamour by Mohito

 

Co wyniknie ze współpracy stylistów jednej z najpoczytniejszych pism modowych oraz projektantami znanej firmy odzieżowej? Całkiem fajna kolekcja. Mowa tu o współpracy stylistów magazynu Glamour oraz firmy Mohito. Efektem owej współpracy jest kolekcja Glamour by Mohito, która już pojutrze pojawi się w firmowych salonach.

 

Glamour by Moihito to kolekcja w której dominuje czerń i złoto, czyli bardzo modne kolory. Znajdziemy w niej zarówno stylowe ubrania, jak i multum dodatków w tych kolorach. Naszą uwagę zwróciła cudowna złota sukienka, pokryta setkami cekinów. Każda kobieta dosłownie olśni w niej męską część gości na każdej imprezie.

A imprez teraz będzie niemało. Wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a zaraz po nim długi karnawał. Kolekcja Glamour by Mohito doskonale nadaje się na ten okres. Błyszcząca, bogata i z przepychem, czyli to co kobietki lubią najbardziej. Modne połączenie kolorystyczne zapewni nam bycie trendy, zaś prostota krojów wygodne użytkowanie.

Nowa kolekcja Mohito z pewnością pojawi się na wielu tegorocznych i przyszłorocznych zabawach. Jeśli Ty również widzisz w niej siebie, ruszaj do sklepów już w środę.

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.