Kolekcja Lupoline 2012

Lupoline-kostium 2012

Firma Lupoline – produkująca bieliznę dla eleganckich i oryginalnych kobiet – na 2012 rok przygotowała szeroką gamę kostiumów kąpielowych. Bikini Lupoline występują w wielu wariantach, aby każda kobieta mogła dobrać odpowiedni model do swojej sylwetki. Doskonała jakość stosowanych materiałów oraz krój sprawiają, że kostiumy są wygodne.

W 2012 roku modne są kontrastujące zestawienia kolorystyczne. Barwy jaskrawe – jak żółty czy pomarańczowy, bądź delikatne – jak róż i błękit – łączą się z ciemnym szarym, grafitem oraz białym. Takie kompozycje optycznie modelują i powiększają, bądź wysmuklają wybrane części ciała. Jednymi z najczęściej wybieranych są klasyczne kostiumy biało-czarne oraz biało-granatowe z motywami marynistycznymi, dlatego ich także nie mogło zabraknąć w najnowszych propozycjach od Lupoline.

Lupoline-kostium 2012

Najpopularniejszym fasonem od kilku sezonów jest bikini wiązane na szyi z trójkątnymi miseczkami. Zarówno w wersji z miękką, jak i usztywnianą miseczką, ładnie modeluje i delikatnie powiększa optycznie biust.

Zwolenniczki tradycyjnych fasonów również znajdą coś dla siebie. Kostium ze standardowo skrojoną miseczką występuje w wersji push-up oraz bez. Panie o pełniejszych kształtach najchętniej dobierają do niego dół w formie spodenek. Natomiast sportsmenki z pewnością zainteresują kostiumy w formie bandeau (rodzaj topu). Umiejętnie wyprofilowana góra kostiumu umożliwia aktywne spędzanie czasu na plaży.

Kolekcja Lupoline 2012 zawiera zarówno miękkie, jak i usztywniane miseczki. Wybrane modele zostały wyposażone w specjalnie wyprofilowaną wkładkę dla optycznego powiększenia biustu. Staniki zostały opracowane w różnych wariantach – ze stałą opcją push-up oraz z możliwością włożenia powiększającej wkładki. Panie, które w danym momencie nie odczuwają potrzeby powiększania piersi, mają możliwość wyjęcia wkładki ze specjalnej kieszonki umieszczonej na wewnętrznej stronie miseczki.

Lupoline-kostium 2012

Lupoline-kostium 2012

Lupoline-kostium 2012

Lupoline-kostium 2012

Lupoline-kostium 2012

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.