Kolekcja Stradivarius na wiosnę 2011

Mamy już połowę maja za sobą, warto więc spojrzeć w Lookbook firmy Stradivarius Maj 2011, żebyście nie żałowały, że coś Wam umknęło. Designerska marka i tym razem nas nie zawodzi – w najnowszej kolekcji znajdują się naprawdę ciekawe zestawy, które godne są czerpania inspiracji. A co dokładnie możecie w niej znaleźć?

Nowa kolekcja Stradivarius Wiosna – Maj 2011 to przede wszystkim kolorowe wariacje, na które zasługuje tegoroczna wiosna. W sklepach znajdziecie spódniczki w kolorze głębokiej zieloni, różowe sukienki i granatowe spodnie. Nie zabraknie oczywiście zwiewnych bluzeczek, wzorzystych tunik i mini-szortów, bardzo przydatnych w gorące dni! Wszystko to możecie zestawiać ze sobą do woli – łącznie kolory, lub stawiajcie na tradycyjne zestawy kolorystyczne.

Stradivarius Wiosna – Maj 2011 to również powrót dżinsowych ubrań. Mowa tu o spodniach, spodenkach, a nawet kombinezonach. Dżins nadal jest trendy, a już najlepszym połączeniem jest dżins plus kolor 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z majową kolekcją.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.