Kolekcja Wiosna/Lato firmy CCC

Śniegi już dawno stopniały, a Ty na nogach masz nadal zimowe kozaki? Czas z tym skończyć i udać się na wiosenne, obuwnicze zakupy! Tylko do Ciebie należy odwieczny wybór – czy kupić buty eleganckie i seksowne, czy sportowe i wygodne. A może i jedno i drugie? Jeśli potrzebujesz czegoś na wiosenne spacery, to polecamy zakupy w CCC. W salonach dostępna jest już wiosenna kolekcja, a wśród niej sportowa linia, którą prezentujemy poniżej.

Znajdziecie w niej wiele dziewczęcych bucików, doskonale nadających się na wiosenne harce. Naszych ukochanych baletek jest tam kilka rodzajów – płytkie, wiązanie, w postaci trampka. Różne kolory, różne fasony, z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Baletki zdobione są ćwiekami, guziczkami i kokardkami, dzięki czemu zasługują na uwagę. Płytkie trampeczki możecie włożyć zarówno do spodni, jak i spódniczki, czy cienkiej sukieneczki.

Jeśli lubisz bardziej luźny styl, lub uprawiasz jakieś sporty, z pewnością Twoją uwagę przyciągną wysokie trapki, które nie dość że ładnie wyglądają do getrów, to jeszcze chronią kostę przed urazami. Wykonane z materiału skóropodobnego, w różnych kolorach na pewno znajdą swoich fanów.

Co jeszcze w sportowej kolekcji? Tramki, tenisówki i cichobiegówki. Materiałowe, skórzane, na wiązanie lub na rzepy. Jednokolorowe i pokryte różnymi deseniami. Jednym słowem – jeśli wiosna na sportowo, to z pewnością z CCC. Kolekcja już dostępna jest w firmowych salonach.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.