La Robe Wiosna/Lato 2013

Ubrania La Robe są inspirowane są latami pięćdziesiątymi i sześćdziesiątymi XX wieku, kiedy moda podkreślała sylwetkę, a kobiety nosiły sukienki i spódnice-akcentujące ich indywidualny styl. Modzie towarzyszyła dbałość o detal i jakość. Firma La Robe pragnie przenieść klientów w czasie, ofiarowując ubrania w stylu „retro” dostosowane do wymagań współczesnych kobiet.

 La Robe Wiosna/Lato 2013

Kolekcja La Robe Wiosna/Lato 2013 tak samo jak poprzednia nawiązuje stylem do romantycznych lat 50.  i 60. XX wieku. Rozkloszowane spódniczki, kokardy, kwiaty i groszki to esencja stylu La Robe. To kolejna kolekcja podkreślająca piękno kobiecej sylwetki i sprawiająca że kobiety poczują się naprawdę wyjątkowe. Na wiosnę i lato firma proponuje jasną paletę: pastele, biel i kwiatowe wzory. Na wieczór zaś nasyconą: czerwień i fiolet. W kolekcji La Robe Wiosna/Lato 2013, poza rozkloszowanymi i taliowanymi modelami znajdują się sukienki i spódnice o modnej w latach 60. linii A – dzięki temu możemy znaleźć strój odpowiedni do każdej sylwetki.

Kolekcje La Robe szyte są w krótkich seriach, co gwarantuje ich unikalność oraz staranność. Ubrania szyte są w Polsce z tkanin o wysokiej jakości, głównie szlachetnych jedwabi i wełen.

Kolekcja La Robe Wiosna/Lato 2013 to sukienki, komplety, spódnice i bluzki.  Ubrania, które można założyć na wyjątkowe okazje i do pracy. Klasyczne kroje ubrań o wysokiej jakości wykonania pozwalają na różnorodność stylizacji.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.