Mohito New Etno

Światowe wybiegi nie kłamią – w tym sezonie styl etno stał się jednym z najmodniejszych trendów! Wszędzie królują długie frędzle, złoto, a także spódnice w wersji maxi i oryginalne wzory. Dlatego nie mogło tego wszystkiego zabraknąć również w ofercie marki Mohito, która stale podąża za światowymi trendami.

Mohito New Etno

Oczywiście – znana sieciówka temat opracowała na swój własny sposób. I tak oto powstała linia Mohito New Etno , w której motywy etniczne zinterpretowane zostały w nowoczesnym, lekko sportowym stylu. Jednak jak na Mohito przystało, wszystko utrzymane zostało w niesamowicie kobiecym i seksownym duchu marki.

KF829-99X (1) KL921-99X (1) KN354-GLD (1) KK804-01X (1) KO780-GLD (1)

W kolekcji Mohito New Etno królują kolory czerń, biel, złoto i miedź. Popularne w tym sezonie formy, jak bombery, szorty na gumce i topy o kroju boxy, zyskują oryginalnego charakteru dzięki palecie kolorystycznej, opartej na miedzi, złocie i „mokrym” błysku. Nie mogło tu zabraknąć typowych dla stylu etno długich spódnic, uwielbianych od kilku sezonów przez kobiety na całym świecie. Ważnym elementem ubrań z kolekcji Mohito New Etno są wyraźne detale, takie jak cekiny, frędzle, a także blaszki i ćwieki. Wrażenie potęgują starannie dobrane akcesoria: ażurowe sandałki na słupku, torebki z frędzlami i duże naszyjniki w złotym kolorze.
KJ123-99X (1) KH937-GLD (1) KJ674-99X KB276-99X KH821-GLD

curlers and flat irons in hand
snooki weight loss How to Get a Patent

you need to rush to get that cab
weight loss tipsSome of the handmade and handcrafted fashion trends for this season
Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje and tagged , , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.