Nowa kolekcja Lancerato 2013

Lancerto, marka oferująca najwyższej jakości odzież dla mężczyzn, przygotowała sesję zdjęciową prezentującą nową kolekcję. Podobnie jak w ubiegłych sezonach propozycje Nowa kolekcja Lancerto 2013 to połączenie klasycznej elegancji i aktualnych światowych trendów w modzie męskiej.

Nowa kolekcja Lancerato 2013

Nowa kolekcja Lancerto 2013 to przede wszystkim lekki i nowoczesny krój podkreślający sylwetkę oraz subtelny design, połączony z ponadczasową elegancją. Tradycyjnie już ubrania Lancerto wykonano z niezwykłą precyzją z doskonałej jakości tkanin. Dzięki naturalnym materiałom o nieskazitelnej fakturze, garnitury Lancerto świetnie się układają i na długo zapewniają komfort noszenia nawet przez wiele godzin.

Nowa kolekcja Lancerato 2013

Nowa kolekcja Lancerato 2013 utrzymana jest w klasycznej kolorystyce – dominują szarości, granaty oraz czernie. Uzupełnieniem kolekcji poza klasycznymi koszulami są liczne dodatki w wyrazistych kolorach, które z łatwością nadadzą wysublimowanego charakteru prostej stylizacji.

Nowa kolekcja Lancerato 2013Odbiorcami nowej kolekcji Lancerto są nowocześni mężczyźni ceniący profesjonalny wygląd oraz dobrej jakości ubrania zaprojektowane zgodne z najnowszymi trendami. Panom, którzy trzymają rękę na pulsie mody z pewnością nowa propozycja Lancerto przypadnie do gustu.

Nowa kolekcja Lancerato 2013Nowa kolekcja Lancerato 2013Nowa kolekcja Lancerato 2013

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.