Stradivarius Kwiecień 2012

Stradivarius Kwiecień 2012

Wiosna zawitała już w progi sklepów sieci Stradivarius. Bardzo przypadła nam do gustu kolekcja Stradivarius Kwiecień 2012. Pełna jest wiosennych trendów, a także setów odzieżowych godnych naśladowania. Polecamy odwiedzić w najbliższych dniach Stradivariusowe butiki, a oto co w nich znajdziecie.

Stradivarius Kwiecień 2012

Pierwszym z trendów wykorzystanych w nowej kolekcji są neonowe kolory, które przyciągają wzrok. Neonowy granat to hit sezonu. Widzimy tu sukienki oraz kobiecy żakiet w tym odcieniu. Co najlepsze – świetnie wyglądają w nim zarówno blondynki, blondynki, jak i rude.

Nowa kolekcja Stradivarius pełna jest również pastelowych kolorów, które kochamy nosić wiosną i latem. Możemy je dowolnie ze sobą łączyć i zawsze wyglądać to będzie dobrze i świeżo. Zółte czy lazurowe spodnie? Wybór należy do Ciebie 🙂 Polecamy także kwiatowe desenie, które dodają wdzięku oraz podreślają dziewczęcy urok.

Nie brakuje tu również tradycyjnych zestawów kolorystycznych. Nieśmiertelna czerń i biel występuje tu w wersji wieczorowej – eleganckie bluzki połączone z przyciągającymi uwagę spódniczkami. Jeśli masz ochotę zainwestować w jeden z must have tej wiosny, jakim jest asymetryczna spódnica, to kolekcja Stradivarius Kwiecień 2012 z pewnością cię nie zawiedzie. Znajdziesz tu również sukienki z etno motywami, które spokojnie możesz włożyć do pracy, czy szkoły.

Stradivarius Kwiecień 2012

Stradivarius Kwiecień 2012

Stradivarius Kwiecień 2012

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.