Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012

Za oknem zima w pełni, a my chcieliśmy was przenieść w nieco inne.. cieplejsze klimaty. Kto z nas w taki mroźny dzień nie marzy bowiem o gorących piaskach i przyjemnie chłodzącym morzu? A gdy już przenosicie się w myślach do takiego raju, to macie na sobie.. no właśnie. Jaki kostium kąpielowy wybierzecie w tym roku? Jednoczęściowy, czy raczej seksowne bikini? Aby pomóc wam nieco w marzeniach przedstawiamy kolekcję Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012.

Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012

Nowa kolekcja New Yorker pełna jest seksownych strojów, które w tym roku z pewnością podbiją nie jedną plażę. Kroje są bardzo różne – od tradycyjnych trójkątnych bikini, przez dziewczęce bandaże, po mega kobieco wycięte jednoczęściowe stroje. Także każda z was znajdzie coś dla siebie. Podobnie jest z kolorystyką. Dla śmiałych i poszukujących wyzwań kobiet polecamy strój w ostrym, żółtym kolorze, romantyczkom – kolory różu i brzoskwini, zaś tradycjonalistkom – czerń z dodatkami.

Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012

Przy wyborze stroju kąpielowego musicie kierować się przede wszystkim wygodą i tym, jak dany krój wygląda na waszej figurze. Biustonosze typu „bandaż” zarezerwowane są dla pań o mniejszym biuście, wycięte stroje kąpielowe z pewnością niekorzystnie będą się prezentować na kobietach z przysłowiowymi „boczkami”, zaś obfitemu biustowi najlepiej będzie w usztywnionej miseczce.

Stroje kąpielowe New Yorker charakteryzuje niewysoka cena, dlatego warto je przejrzeć i znaleźć coś dla siebie w przystępnej cenie. Czekamy na opinie, który ze strojów wpadł wam w oko!

Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012Stroje Kąpielowe New Yorker Wiosna 2012

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.