Top Secret Wiosna 2013

W sklepach Top Secret pojawiły się już pierwsze modele wiosenne z kolekcji Top Secret Wiosna 2013 z linii POP ART DIVA. Temat jest nowoczesny, odważny i mocno nasycony w kolorze. Główną inspiracją są sztuka art-deco, pop-art oraz sukienka YSL z 1965r nawiązująca do obrazu Mondriana.

Top Secret Wiosna 2013

W formach królują lata 60-te i 80-te. Kolekcja Top Secret Wiosna 2013 charakteryzuje się łączeniem wielu barw w jednej sylwetce. Graficzne mocne kolory przenikają się również z orientalnymi nadrukami inspirowanymi wzorami missoni.

Sylwetkę budujemy w całości z wzorów np. dwukolorowa spódnica ołówek, bluzka we wzór missoni,  na to sweter w migoczące kolorami paseczki. Sylwetka może być również tworzona z form jednokolorowych zestawianych ze sobą w kontraście. Kolory to głównie nasycone odcienie zieleni, żółci, różu, czerwieni, kobaltu które uzupełnione są przez beż, krem, szarość i granat. Królują tu tkaniny o charakterze technicznym, sportowym, nowoczesne poliestry, poliamidy, dużo dzianin.

Top Secret Wiosna 2013

Ubrania w kolekcji Top Secret Wiosna 2013 są dość proste, ale dzielone graficznie cięciami, kolorowymi kwadratami, trójkątami, rombami, przez co budzą skojarzenia z geometrią.  Podziały sylwetki w pionie lub w poziomie dają ciekawe efekty, wysmuklają i w nowoczesny sposób konstruują sylwetkę. Intensywny kolor zestawiany jest często dla kontrastu z czernią bielą i szarościami. Poza geometrią pojawiają się tu również drobne printy graficzne typu all-over. Bluzki tkaninowe i dzianinowe mają szersze luźniejsze formy, dominują małe, krótkie pudełkowe żakiety. Spodnie są wąskie, w mocnych kolorach lub w nadruk geometryczny. Sukienki i spódnice dopasowane, blisko ciała z geometrycznymi cięciami, w kontrastowych kolorach.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.