Wiosna/Lato 2011 według Mohito

Mohito zawsze zaskakuje nas wysoce eleganckimi i stylowyi kreacjami, które wyznaczają trendy. Najnowsza kolekcja, dedykowana na wiosnę i lato 2011, składa się z kilku linii. Wszystkie nawiązują do paryskiego szyku, który stylizowany jest na ikonie francuskiej mody, nieśmiertelnej Coco Chanel. Ubrania są bardzo kobiece i seksowne, a jednak utrzymane w klasycznej stylistyce.

Kolorystyka również typowo klasyczna – od stonowanych beży, przez jasne różne i lawendy, aż po nieśmiertelną czerń, która podobnie jak styl Coco, modny będzie przez setki lat. Pastelowe kolory podkreślone zostały kobiecymi detalami, takimi jak kropeczki, koroneczki i kokardki. Wszechobecne kokardki! Na ubraniach, butach i dodatkach. Z pozostałych dodatków – jeśli chodzi o elegancję, to nie można zapomnieć o perłach, które Mohito poleca i na szyi, i na ręce.

Co jeszcze znajdziecie w tej pięknej kolekcji? Standardy od Coco – czyli ołówkowe spódnice, eleganckie żakiety i tajemnicze płaszcze. Nie zabraknie garsonek, które spokojnie wykorzystacie zarówno na biznesowe spotkania, jak i romantyczne randki. Prześwitujące bluzki z fantazyjnymi żakietami uświetnią zaś niejedną szaloną imprezę.

Omawianych linii szukajcie już w sklepach Mohito. Mowa o Pastoral Romance, Sweet Candy oraz Pastel Coco.

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.