X-Mas Collection – Bershka

Święta już za niecały miesiąc, dlatego warto zaopatrzyć się wcześniej w odpowiednio świąteczne stroje. Świąteczne kolekcje, proponowane przez popularne sieciówki, to również kopalnia prezentów, w której każdy wykopie coś dla siebie i swoich najbliższych. Dziś zaprezentujemy Wam świąteczną kolekcję firmy Bershka, która już dostępna jest w sklepach.

„X-mass Collection” to przede wszystkim ubrania kobiece i eleganckie, z nutką zadziorności. Jeśli potrzebujecie sukienki na wigilijny wieczór z rodziną, spokojnie możecie skierować swoje kroki właśnie do Bershka. Znajdziecie tam tradycyjne, czarne kreacje, modne pastelowe, jak i złociste – dla kobiet które lubią błyszczeć w towarzystwie. Na górę wystarczy zarzucić elegancką marynarkę, a kiedy atmosfera zrobi się gorąca – ściągnąć ją.

Bershka proponuje nam również zestawy na świąteczne imprezy, które specjalnie nie przypadły nam do gustu. Złoto połączone z brązem wygląda na brudne, a i same ubrania nie wzbudzają zachwytu. Jednak może któreś z Was akurat się spodobają. Świąteczna kolekcja to sukienki, bluzki i body, które spokojnie wykorzystacie na wieczorną zabawę.

Zdecydowanie bardziej przemówiły do nas dodatki z owej świątecznej kolekcji. Błyszczące akcesoria rozświetlą nasze ubranie, a uniwersalny, czarny kolor, dopasuje się do wszystkich odcieni. Kryształki, cekiny i wstążeczki, czyli wszystko czego potrzeba grzecznej dziewczynce w święta. A wieczorem, zmieniamy stylizację, a dodatki zrobią kropkę nad „i” naszej wieczornej kreacji.

A jak wam podobają się świąteczne propozycje Bershka?

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.