Zara Marzec 2012

Zara Marzec 2012

ZARA jest chyba jedyną z sieciówek, której każda kolekcja nas zachwyca. Możecie w ciemno kupować gustowne ubrania tej marki – z pewnością będziecie wyglądać świetnie. Nie zawiodła nas również kolekcja ZARA Marzec 2012, w której znajdziemy wiele ciekawych zestawów, zarówno do pracy, jak i romantyczną randkę. Kolekcję prezentuje Kasia Struss i dlatego musicie mieć dużą wyobraźnię, aby wyobrazić sobie prezentowane ubrania w rozmiarze.. 38, a co dopiero 40! 😉

  Zara Marzec 2012

Czym zaskoczy nas nowa kolekcja firmy ZARA? Jest kilka elementów, które przykuły od razu naszą uwagę. Przede wszystkim – sporo tu znienawidzonych przez naszych drogich facetów kombinezonów. Mamy tu wersje z długimi i krótkimi nogawkami, jednokolorowe i kwieciste. Ten strój trzeba lubić, ale z odpowiednimi dodatkami może wyglądać naprawdę efektownie.

Kolejną rzeczą która przyciąga wzrok jest koszula z biżuteryjnym kołnierzykiem, który może stanowić ozdobę niejednego sweterka. Możecie ją połączyć ze ślicznymi spódniczkami – bufiastymi, bądź marszczonymi, których w marcowej kolekcji również nie brakuje. Na koniec – polecamy przyjrzeć się pięknie zdobionym marynarkom i bluzkom, ponieważ zdecydowanie na to zasługują.

Jednym zdaniem – kolekcja ZARA Marzec 2012 nie może pozostać niezauważona. Jest naszą faworytką, czy podzielacie naszą opinię?

Zara Marzec 2012Zara Marzec 2012Zara Marzec 2012Zara Marzec 2012

Opublikowano w kategorii: Nowe kolekcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.