Biały kołnierzyk

Szał na czarno-białe stylizacje w uczniowskim stylu trwa. A wszystko to za sprawą białego kołnierzyka!

Jak dotąd biały kołnierzyk kojarzył nam się jedynie ze szkolnym mundurkiem. Teraz powraca do łask jako element, dzięki któremu możecie w prosty i łatwy sposób wyczarować oryginalną stylizację. Doceniły go również gwiazdy – Alexa Chung nosi doczepiany biały kołnierzyk nawet na wielkie gale! Podobnie zresztą jak nasze rodzime celebrytki – w takiej uczniowskiej stylizacji mogliśmy już podziwiać Justynę Steczkowską, Dodę i Joannę Przetakiewicz.

Jeżeli podobają wam się takie zestawy bez problemu małym kosztem możecie stworzyć podobne stylizacje. Poszukajcie w domu lub na serwisach aukcyjnych biały doczepiany kołnierzyk najlepiej w wersji „bebe’, czyli zaokrąglony lub w wersji „kant” – z ostrymi spiczastymi rogami.  W razie trudności możecie wykorzystać białą koszulę, ale wtedy musicie pamiętać, aby dobrana do niej sukienka miała długi rękaw.

Biały kołnierzyk pasuje do czarnych sukienek i obcisłych sweterków z zabudowanym dekoltem. Jeżeli lubicie łączyć style, możecie skusić się na czarną sukienkę ze skóry, która doda stylizacji ostrości.

Już dziś wyczaruj stylizacje rodem z czerwonego dywanu!


jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Nowe trendy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.