Lohan znów projektuje

Gwiazdka Hollywood, Lindsay Lohan, znów zabrała się za projektowanie ubrań. Pomimo tego, że jej poprzednia kolekcja dla firmy Ungaro nie spotkała się z wielkim zachwytem, młoda celebry tka nie poddaje się tak łatwo. Może spowodowane jest to jej ogromnymi długami, o których można usłyszeć w mediach, a może po prostu odnalazła nowe powołanie?

Legginsy po raz drugi

Kolekcja Lindsay pod nazwą 6126 przeznaczona jest na jesień tego roku. W pierwszej odsłonie, reklamowanej przez samą projektantkę, kontynuuje modę na legginsy, które odniosły sukces poprzednim razem. Są błyszczące, koronkowe, a nawet odsłaniające połowę nogi. Świecąca jest zresztą większość ciuchów, które zdecydowanie nadają się dla odważnych dziewczyn na wieczorny clubbing. Druga część kolekcji, jest bardziej elegancka. Da się w niej znaleźć ubrania odpowiednie na romantyczną randkę, a może nawet do pracy. Królują tu odcienie czerni oraz beżu i oczywiście.. legginsy.

Kontrowersje związane z kolekcją

Czy kolekcja przyjmie się lepiej niż poprzednia? O tym dowiemy się już wkrótce. Krytycy nie są zbytnio zachwyceni, radzą zająć się lepiej tym co Lindsay potrafi robić. Tylko tak naprawdę co to jest? W wątpliwość poddawana jest również samodzielność w wykonywaniu projektów. Jako druga projektantka podawana jest Kristi Kaylor, i to jej przypisuje się większość zasług.

Opublikowano w kategorii: Nowe trendy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.