Ponczo

Ponczo to idealne okrycie wierzchnie na jesień. Przeczytaj jak je nosić.

Ponczo to okrycie wierzchnie wykonane najczęściej z wełny. Jego historia ma swój początek  w Ameryce Południowej  –  poncza w etniczne wzory nosili Indianie, aby ochronić się przed chłodem.

Ponczo to  bardzo wygodne i ciepłe okrycie. Nic więc dziwnego, że wraz z początkiem sezonu jesiennego powraca moda na ten element garderoby. Ponczo pasuje prawie do wszystkiego. Możesz je nosić zarówno do jeansów, jak i do eleganckich sukienek i spódniczek. Śmiało możesz je ubrać na przykład na wieczorne wyjście zamiast płaszcza – w połączeniu z klasycznymi szpilkami będzie wyglądało fenomenalnie.

Tej jesieni najmodniejsze są poncza w kolorowe etniczne wzory. Jeżeli lubisz stylizacje w klimacie boho ubierz do niego długą spódnicę, zamszowe kozaki i kolorową biżuterię. Trendy są również poncza z frędzlami i ciepłym golfem, który doskonale zastąpi szal.

Ponczo to element garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody, dodatkowo jest bardzo wygodne i nie krępuje ruchów. Zachęcamy już dziś wybierz się na zakupy w poszukiwaniu poncza!

 

 

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Nowe trendy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.