Versace for H&M

Spieszymy z przypomnieniem wszystkim zapominalskim, że już jutro w polskich sklepach pojawi się kolekcja zaprojektowana przez samą Donatellę Versace. Jak już pisaliśmy, (więcej o kolekcji oraz więcej zdjęć znajdziecie tutaj) kolekcja jest wyczekiwana przez ludzi na całym świecie, bo gdzie indziej dostaniecie sukienkę Versace za 500zł? Jeśli zamierzacie nabyć jeden z wyjątkowych ciuchów z tej cudownej kolekcji – Versace for H&M, koniecznie przeczytajcie poniższe informacje.

Jak kupić ubrania z kolekcji Versace for H&M?

Po pierwsze – to byłoby za piękne, by mogło być prawdziwe, gdyby kolekcja pojawiła się we wszystkich H&Mach w całej Polsce. Niestety, jeśli chcecie mieć w swojej kolekcji unikalną sukienkę, czy koszulę, musicie wybrać się do jednego z tych sklepów:

Gdańsk Grunwaldzka 141
Kraków ul. Pawia 5
Poznań Stary Nowy Browar
Szczecin Al. Wyzwolenia 18
Warszawa Marszałkowska 104 / 122, ul. Ostrobramska 75C, Zlota 59
Wrocław DH Merkury

Po drugie – musicie się ustawić w kolejce po zakupy. Z pewnością nie każdemu uda się nabyć cokolwiek, jednak warto próbować, chociażby po to, aby później sprzedać kolekcjonerskie ubrania kilka razy drożej 😉 Jakie zasady obowiązują? Oto wytyczne H&M:

1. Ustawiamy się w kolejce pod wybranym sklepem.

2. Pierwsze 280 osób otrzymuje bransoletki w 14 kolorach, które dzielą ich na 20-osobowe grupy. Grupy kolejno mogą dokonywać zakupów z kolekcji Versace for H&M.

3. Można kupić tylko jedną rzecz z danego rodzaju (a nie pięć par butów w różnych rozmiarach).

4. Jeśli nie załapiecie się do tych 280 osób, musicie cierpliwie poczekać. Jeśli nie wykupią wszystkiego, sprzedawcy udostępnią kolekcję wszystkim pozostałym klientom.

I jak wam się podobają takie zasady? Będzie ciężko, dlatego polecamy koczowanie pod sklepem na długo przed jego otwarciem. Koniecznie pochwalcie się co udało wam się zakupić!

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Nowe trendy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.