Japoński manicure

Kochają go celebrytki na całym świecie, dlaczego więc nie miałabyś spróbować go również i ty? Japoński manicure od kilku lat świadczony jest w wielu salonach kosmetycznych, jednak nie jest zbyt popularny. A szkoda!

Taka pielęgnacja paznokcji pochodzi z kraju kwitnącej wiśni, gdzie zapoczątkowały ją piękne gejsze, które musiały wyglądać perfekcyjnie w każdym calu. Sekret ich pięknych paznokci szybko wyciekł poza granice kraju i tak oto dzisiaj ty również możesz poddać się metodzie P-Shine.

Japoński manicure

Na czym polega japoński manicure? Sekret kryje się w specjalnej paście, którą kosmetyczka wciera w płytkę paznokcia. Intensywne nacieranie skutkuje piękną płytką, która przypomina różową perłę. Zabieg trwa około 30 minut, a po kilku sesjach nie będziesz mogła oderwać wzroku od swoich paznokci. I nie tylko ty! :) Paznokcie są odżywione i pełne blasku, że aż szkoda zakrywać je lakierem.

Koszt jednego zabiegu waha się w granicach 40-60zł. Aby efekt był naprawdę widoczny należy powtórzyć go 3-4 razy w odstępach dwutygodniowych.

Opublikowano w kategorii: Pielęgnacja.

Możliwość komentowania jest wyłączona.