Kolekcje do chrztu

Kolekcje Pure oraz Little Angel to odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy w wyjątkowym dniu, jakim jest dzień chrztu, marzą dla swojego dziecka o niebanalnym, ponadczasowym oraz wygodnym ubranku. Kolekcje do chrztu, tak jak pozostałe propozycje Coccodrillo, cechują wysoka jakość wykonania, najwyższej klasy materiały oraz wygoda i komfort dla dziecka.

 Kolekcje do chrztu

Kolekcje zawierające ubranka do chrztu – Pure oraz Little Angel liczą po kilkanaście modeli, które swobodnie i samodzielnie można komponować w niezwykłe i urocze zestawy. Kolekcja Pure to propozycja dla dziewczynek, utrzymana w kremowej i białej kolorystyce, ozdobiona delikatnymi akcentami, m.in. haftami i stebnowaniem. Dzięki tym elementom całość nabiera wyjątkowego i oryginalnego charakteru. Propozycją dla chłopców jest kolekcja Little Angel, utrzymana w tonacji écru.

 Kolekcje do chrztuWarto również pamiętać, że kolekcje Coccodrillo to najwyższa jakość materiałów, z których powstają ubranka. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne tkaniny. Ubranka z kolekcji Pure oraz Little Angel zaprojektowano są z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dziecka. Dzięki nim ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze piękniejszy i na długo pozostanie w pamięci.

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.