Nieśmiertelny styl safari

Styl safari to hit ubiegłego sezonu, jednakże z powodzeniem możesz nosić go także w tym roku. Wystarczy urozmaicić go dodatkami w modnym, afrykańskim stylu!
Białe koszule to obecny niezwykle modny element garderoby. Warto mieć choć jedną w swojej szafie, ponieważ pasuje na wiele okazji. Wyjątkowe połączenie tworzy ze złotymi ubraniami i dodatkami. Wybierz przedłużaną koszulę np. marki Vice Versa i podkreśl talię skórzanym, brązowym paskiem np. Aldo.
Do koszuli wspaniale pasują krótkie spodnie o złotawym odcieniu np. marki Mango. Wybierz także stylowe buty. Koniecznie powinny nawiązywać do zwierzęcych motywów! Mogą to być sandały na koturnie (np Kazaar) lub balerinki w egzotyczne cętki (np. Aldo)

Całość stroju dopełnią drewniane połyskujące korale np. z kolekcji Monton.
Nasza rada: nie przesadź z ilością złotych dodatków czy biżuterii, łatwo bowiem możesz zmienić się w złotą choinkę! W tym stroju minimalizm to podstawa sukcesu i dobrego smaku.
Strój świetnie sprawdzi się na wszelkie wypady ze znajomymi- możesz mieć pewność, że będą zachwyceni Twoim wyglądem! Jest elegancki, stylowy, a jednocześnie podkreśla kobiecy seksapil. Styl safari wspaniale prezentuje się także w światłach dyskoteki, w takim stroju na pewno nie pozostaniesz niezauważona!

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.