Stylizacja Stradivarius

Jesień to okres, kiedy większość ludzi wygląda szaro i nudno. Każdy tylko chce przejść od punktu A do punktu B i nareszcie znaleźć się w domu. Na przeciw tej nudzie i szarości wychodzi firma Stradivarius, która swoimi ubraniami rozbudza naszą wyobraźnię. Jesienna kolekcja Stradivarius pełna jest odzieży dla ludzi odważnych i kreatywnych, którzy lubią łączyć ze sobą różne materiały i desenie. I tak jest również w tym przypadku.

Jesienny zestaw Stradivarius nadaje się doskonale do szkoły i pracy (jednak z pewnością nie tej, gdzie wymagają oficjalnej garderoby), a także na jesienne zakupy. Składa się z ciepłego sweterka w kolorze kawy z mlekiem, krótkiej dżinsowej miniówy oraz niesamowicie puchatej, futrzanej kamizelki. Odzieżowy zestaw uzupełniony został w granatowe rajstopu z grubej lycry oraz botki z jasnej wężowej skórki. Przyznacie, że jest to oryginalne połączenie, jednak jakże wdzięczne i kobiece?

Całą stylizację możecie skompletować w sklepie Stradivarius. Możecie zdecydować się na wszystkie elementy, bądź też wybrać te, które wpasują się w Wasz styl i garderobę. Nie bądźcie nudne, zaszalejcie jesienią z firmą Stradivarius!

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.