Sukienka z zamkami

Jednym z obowiązujących trendów, który łatwo da się zauważyć w sklepach odzieżowych, są wszędobylskie zamki i zameczki. Różnią się wielkością oraz materiałem, jednak ostatnio obowiązuje zasada – im bardziej widoczne, tym lepiej. Szczególnie trend ten widoczny jest w nowej kolekcji Mohito Wiosna/Lato 2012. Podczas przeglądania najnowszego lookbooku marki, w oko wpadła nam sukienka z zamkami.. i to nie jedna!Sukienka z zamkami

SUkienka z zamkamiSukienki z zamkami występują w sklepach Mohito w dużych ilościach. Zameczki znajdują się w różnych miejscach. Znajdziemy je na dekolcie, kieszonkach, ramionach, a także na plecach. Akurat w prezentowanych egzemplarzach zamki są eleganckie i delikatne, w złotym lub srebrnym odcieniu. Niby nic, a jednak to właśnie one nadają sukienkom wyjątkowego charakteru i unikalności.

Może na wiosnę zainteresuje cię sukienka z zamkami w żywych odcieniach granatu, czy różu? Jeśli preferujesz bardziej stonowane kolory, w nowej kolekcji Mohito odnajdziesz sukienki w czerni i bieli. Widzisz juz coś dla siebie?

SUkienka z zamkami

SUkienka z zamkami

SUkienka z zamkamiSUkienka z zamkami

SUkienka z zamkami

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.