W co się ubrać na Komunię?

Ostatnio pisaliśmy jaka powinna być sukienka na Komunię (oczywiście dla gościa, nie dla głównej bohaterki dnia). Prosta, klasyczna i najlepiej w jasnych barwach. Postanowiliśmy jednak rozszerzyć temat i zaproponować wam, w co ubrać się na Komunię.

W co się ubrać na komunię?

Jak najbardziej możesz zdecydować się na garsonkę. Panie, które cenią sobie klasykę chętnie sięgną po taki zestaw. Krój może być prosty, lub wzbogacony o modne w tym sezonie baskinkę, bądź falbanki. Do garsonki wystarczy dobrać lekką, letnią koszulę w ulubionym kolorze oraz odpowiednie dodatki.

W co się ubrać na komunię?

Dla Pań, które nie lubią kombinacji polecamy gotowe zestawy – sukienka + żakiet. Modne są zarówno te w jednolitym kolorze, jak i te w prawdziwie wiosenne desenie. Jeśli jednak zdecydujesz się na zadrukowaną sukienkę ostrożnie dobieraj dodatki, aby nie wyglądać jak choinka na święta ;) Wolisz spodnie? Zdecyduj się na kobiecy garnitur! Zestaw go z wysokimi szpikami i letnim topem, a będziesz wyglądać elegancko i czuć się bardo kobieco.

Mamy nadzieję, że już wiesz, w co ubrać się na Komunię :)

W co się ubrać na komunię?

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>