W stylu Anety Zając

Aneta Zając jest aktorką głównie znaną z popularnego serialu „Pierwsza Miłość” emitowanego na Polsacie. Ostatnio głośno o niej również z powodu jej partnera Mikołaja Krawczyka, który zostawił ją i dzieci dla Agnieszki Włodarczyk. Aneta Zając to jednak również piękna i elegancka kobieta, która coraz częściej widywana jest na salonach. Chciałabyś ubierać się w stylu Anety Zając? Podpatrz nasze propozycje.

w stylu Anety Zając

Aneta Zając przeszła diametralną metamorfozę z niepozornej dziewczyny w elegancką i piękną kobietę. Zaczęło się od zmiany fryzury – krótkie włosy uwydatniają delikatną urodę aktorki oraz dodają jej wdzięku.

Ubrania w stylu Anety Krawczyk są proste, klasyczne, a zarazem eleganckie i kobiece. Celebrytka lubi przeróżne koszule, które świetnie prezentują się na oficjalnych wyjściach.

Niebieska koszula z podwijanym rękawem pięknie podkreśla urodę blondynki, podkreślając luźny styl stroju. Idealna na spacer w słoneczne letnie dni. Casual w kobiecym wydaniu.

Bardziej wyrazistym wydaniem jest ogniście pomarańczowa koszula, której kolor pięknie prezentuje się zarówno w połączeniu z blond włosami, jak i ciemnymi.

Jednak naszym wyborem jest zdecydowanie połączenie czarnego topu z białą marynarką. Klasyczne połączenia nigdy nie wyjdą z mody. Klasa sama w sobie! Nie przełamana dużą ilością biżuterii. Subtelnie i zgodnie z obecnymi trendami.

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.