Zestaw na jesienne dni

Drogie Panie, nie ma się co oszukiwać – za oknami mamy jesień, chociaż lato walczy jeszcze ostatkami sił. Nie dajmy się jednak omamić. Za chwilę zrobi się za oknami chłodno i nieprzyjemnie, dlatego warto się na to przygotować.

Firma Reserved zamieściła na swojej stronie kilka naprawdę dobrych stylizacji na jesień. Postanowiliśmy podkraść jedną z nich i po krótce ją zanalizować.

Jest to typowo jesienna stylizacja, która doskonale nadaje się na co dzień, zarówno do szkoły, jak i pracy. Zestaw składa się z dżinsowej spódniczki oraz kremowego sweterka. Spódniczka sięga do kolana – długość na tyle uniwersalna, że możemy ją wykorzystać na wiele okazji. Sweter – dziergany i klasyczny, bez problemu zestawisz go również z legginsami. Szkolne zestawienie kolorów przełamane zostało brązowymi i kwiecistymi dodatkami. Widzimy tu brązowy, szeroki pas, idealnie współgrający z płaskimi kozakami, z gładkiego zamszu. W jesienny zestaw Reserved wkradła się nutka szaleństwa pod postacią kwiecistej torebki (wielkiej i pojemnej) oraz rajtop nakropionych kwiatami. Na chłodne dni karczek ogrzewamy nadal ciepłym kominem – w tym zestawie w kolorze granatu. Na dokładkę okulary słoneczne – bo kto powiedział, że jesień nie może być słoneczna?

Zestaw całkiem przyjemny, nieprawdaż? Ile zaś kosztuje nas ta stylowa przyjemność? Cena całego zestawu sięga powyżej 600zł. Najdroższym elementem są oczywiście kozaki – 299zł. Kolejnie 99zł trzeba wydać na spódniczkę, a 69zł na sweter. Dodatki wahają się w granicach od 29zł do 79zł. Dokładne ceny oraz więcej stylizacji znajdziecie na stronie internetowej firmy Reserved.

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.