Zestaw ubrań na fitness

U wielu kobiet budzi się po zimie zawzięcie do ćwiczeń fizycznych. Jedne panie z trudem wstają z łóżka godzinę wcześnej, aby pouprawiać poranny jogging, inne wieczorami z przyjaciółką ćwiczą fitness lub odwiedzają pobliską siłownię. Zawsze jednak mamy dylemat co na siebie włożyć. Chcemy, żeby było nam wygodnie, a jednocześnie chcemy wyglądać ładnie i kobieco. Prezentujemy wam zestaw ubrań na fitness marki Drywash. Może wybierzecie coś dla siebie?

Zestwa ubrań na fitness

Prezentujemy zestaw ubrań marki Drywash, który zapewnia komfort, swobodę  ruchu i modny wygląd. W  kolekcji  są luźne topy, oryginalne bluzy, jerseyowe bluzki o asymetrycznym kroju, ciekawe modele tunik i sukienek.

Użyte materiały (bawełna, bawełna – elastan, wiskoza, nylon) zapewniają wysoki komfort użytkowania, a liczne cięcia i przeszycia oraz podkreślają linię ciała.

W zestawieniu nie zabrakło również pojemnych toreb, które zmieszczą w sobie wszystko to, co potrzebne ci będzie na zajęciach, jak również biustonoszy sportowych, które utrzymią twój biust we właściwym mu miejscu.

Widzicie już coś dla siebie?

Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.