Zestaw ubrań ZARA

ZARA znana jest z dyktowania trendów oraz wytyczania nowych ścieżek modowych. Lubisz robić zakupy w tym sklepie? Mamy dla Ciebie ciekawą stylizację.

Zestaw ubrań ZARA pochodzi z najnowszej kolekcji ZARA TRF Evening, w której znajdują się wieczorowe stylizacje. Nas zaintrygowało połączenie przedstawione obok. Przemawia do nas swoją niewinnością, a zarazem odwagą połączenia poszczególnych elementów.

Stylizację tworzą trzy elementy. Pierwszym z nich jest różowa koszula, w minimalistyczny stylu. Prosty krój, zapinany w całości na guziki, zdobi jedynie maleńki kołnierzyk, tak modny w tym sezonie.

Uzupełnieniem koszuli jest asymetryczna spódnica, wyglądająca, jak gdyby poszarpał ją dziki zwierz. Dłuższa po bokach, krótsza środkiem, akurat by odsłanić kolana. Jej krój pozwala ukryć mankamenty sylwetki, takie jak szerokie biodra, czy masywne uda.

Najciekawszy elementem zestawu jest marynarka. Biała, z czarnymi wstawkami, niczym ściągnięta z pleców znanego pianisty. Kobieca, a zarazem w męskim, luźnym stylu. Naprawdę robi wrażenie.

Cała stylizacja ZARA nadaje się do pracy oraz ważne spotkania. Poszczególne części bez problemu zestawicie z innymi ubraniami. Szukajcie w salonach ZARA.

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Zestawy ubrań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.